اخبار و مقالات

درب ضد سرقت و آنچه باید بدانیم...
درب ضد سرقت و آنچه باید بدانیم...

در طول تاریخ انسان همیشه به دنبال روشهایی برای ایجاد امنیت

مراحل تعویض درب ساختمانی با ضد سرقت
مراحل تعویض درب ساختمانی با ضد سرقت

مشتریان زیادی در مورد نحوه و چگونگی نصب وتعویض درب ضد سرقت با درب های قدیمی خود سوالاتی دارند که در اینجا سعی داریم مراحل کلی را به صورت مختصر توضیح دهیم. هدف از ارائه این توضیحات آشنایی بیشتر مشتریان با مراحل انجام کار است

دربهای ضد سرقت ایرانی
دربهای ضد سرقت ایرانی

تولید درب ضد سرقت ایرانی در سالیان اخیر پیشرفت بسیار چشمگیری را تجربه کرده است. بصورتی که می توان بیان که هم اکنون بیشتر از نود درصد فروش درب های ضد سرقت ساختمانی از انواع ایرانی آن می باشد.

نگاهی به دربهای ضدسرقت آپارتمان ها
نگاهی به دربهای ضدسرقت آپارتمان ها

آیا اغلب قطعات و یراق آلات درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران،تولید شده در داخل کشور است ؟ آیا کیفیت  همه درب های ضد سرقت یکسان است؟  بدون شک جواب این سوال، خیر است.کیفیت درب ضد سرقت به شاخص های زیادی وابسته است که در ادامه به آن می پردازیم.این اطلاعات زمانی برای شما مفید است که قصد داشته باشید کیفیت و ایمنی درب ضد سرقت واحدی را بررسی نمایید.

اغلب قطعات و یراق آلات درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران، یا تولید شده در داخل کشور است که در این صورت، درب ضد سرقت ایرانی نامیده می شود و یا از کشور چین یا ترکیه وارد شده است که به ترتیب، درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ترک ، نامیده می شود.
راهنمای خرید درب ضد سرقت
راهنمای خرید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت تلفیقی از متریال فلز در کنار چوب است که از فلز به عنوان تامین‌کننده ایمنی استفاده می‌شود و از چوب نیز برای زیبایی استفاده می‌شود مطمئنا یکی از مهمترین جنبه‌ها برای خرید و نصب درب ضد سرقت جنبه امنیت آن باشد ولی مسئله عایق حرارتی و صوتی نیز در انتخاب درب ضد سرقت مهم است.یکی از روش‌های معمول برای خرید درب ضد سرقت مراجعه به فروشگاه‌ها و مغازه‌های فروش درب ضد سرقت است. می‌توان با به دست آوردن آدرس‌های مغازه‌ها و همچنین فروشگاه‌های درب ضد سرقت به دفاتر آنها مراجعه کرد و در مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید کرد البته یک روش دیگر نیز برای خرید درب ضد سرقت وجود دارد و آن خرید اینترنتی درب ضد سرقت است.یکی از روش‌های نوین برای خرید درب، خرید اینترنتی است. با کمی جستجو در فضای اینترنت می‌توان به لیستی از فروشگاه‌های اینترنتی درب ضد سرقت دسترسی پیدا کرد

ویژگی‌های درب ضد سرقت
ویژگی‌های درب ضد سرقت

اولین المانی که هنگام ورود به ساختمان با آن روبرو می‌شویم درب منزل است، در واقع درب هر خانه ما را به پیش داوری در مورد دکوراسیون، چیدمان و حتی سلیقه صاحب خانه وا می‌دارد.